Harich, Harich, plakje op’t Fryske sân
Harich, Harich, paerel fan Gaesterlân
Te midden fan bosk en heide
Fan blommen en fan greide.

Nieuws

Als Plaatselijk Belang geven wij veel om uw privacy. Om u bijvoorbeeld uit te nodigen voor de ledenvergadering of voor onze administratie, verzamelen wij gegevens van onze leden. Om aan de nieuwste privacywetgeving te voldoen hebben wij een privacy-verklaring opgesteld. In deze verklaring staat onder andere beschreven welke gegevens wij verzamelen van onze leden en waar wij deze gegevens voor gebruiken. Klik hier om onze privacy-verklaring te lezen of kijk onder Dorpsbelang, Documenten.

Plaatselijk belang Harich / Ruigahuizen

 

p/a Harichsterdyk 14
8571RL Harich
E-mail: pbharichruigahuizen@gmail.com

Harich, Harich, plakje op’t Fryske sân
Harich, Harich, paerel fan Gaesterlân
Te midden fan bosk en heide
Fan blommen en fan greide
’t Is moai, ‘t is wis
’t Is moai, ’t is wis
Dat Harich de paerel is!

Harich , Harich, wy libje meienoar.
Harich, Harich, wy hâlde fan elkoar.
Wy arbeidzje side oan side
wy feestfiere tige bliide
’t Is wier, ’t is wis,
’t Is wier, ’t is wis
Dat’t yn Harich goed wenjen is!

Harichster folksliet op de wize fan "Daisy Bell" fan Harry Dacre.